Header

Bora dhe Donaldi po sjellin një film me historinë e tyre dhe tani është e konfirmuar!

Teksa jemi të entuziasmuar për filmin “Në kuadër të Dashurisë” me Luizin dhe Oltën, duket se një film tjetër po aq interesant na pret!

Donald Veshaj ka konfirmuar në emisionin e djeshëm të “Më lër të flas” se do të sjellin një film, së bashku me Bora Zemanin!

Filmi do të ketë disa seri dhe në fokus do të jetë historia e zyre e dashurisë, ndërkohë që pritet të publikohet shumë shpejt.

Biseda në emision:

Romeo: O Donald kur i nis xhirimet?

DonaldiPo e them këtu ekskluzivisht për herë të parë

RomeoOre do jetë dhe Bora aty apo do jesh vetëm?

DonaldiNa prisni në vazhdim në lajme të reja…do ta zbulojmë shumë shpejt. Na kanë zënë edhe ne këto halle. 

You may also like ...