Blunt dhe Real 1 publikojnë klipin e ri “Lean lean”

DJ Blunt dhe Real 1, të njohur tashmë si ShaolinGang, kanë prezantuar për fansat projektin e tyre më të ri muzikor me skena provokuese.

‘Lean Lean’ mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është këngë ritmike-verore.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet dyshja, teksa për miximin është kujdesur Florent Boshnjaku.