Bleona Qereti lanson këngën e saj të re

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka sjellë një projekt të ri muzikor me titull “Still in Love”.

“Still in Love” ka ardhur në versionin audio dhe ende nuk ka një videoklip.

Këngëtarja gjithashtu ka ndarë me ndjekësit e saj një strofë ku ka shkruar: “Kam pritur tërë jetën time për dikë si ty,”-përfundon postimin e saj Bleona.bleona_1480428256-9147509