Bleona publikon baladën e re “I Don’t Need Your Love”

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor.

“I don’t need your love” mban titullin kënga e saj e re, e cila është e zhanrit baladë.

Bleona tha se kjo këngë i ka ardhur nga shpirti, ndërsa tekstin dhe muzikën e saj i ka realizuar vet.