Blac Chyna, nudo para lindjes

Kim Kardashian “theu internetin” me kopertinën më të përfolur të revistës “Paper” rreth dy vite më parë, por së fundmi kunata e saj, Blac Chyna ka vendosur të marrë vëmendjen duke pozuar plotësisht e zhveshur për të njëjtën revistë.28-vjeçarja ka vendosur të mos mbajë asnjë rrobë në trup për numrin e fundit të “Paper”, ku shfaqet me barkun e saj të rrumbullakët.
Pavarësisht se mund të duket si “konkurrencë”, kyreredakdori i revistës Abby Schreiber është shprehur për “E! News” duke thënë: “Kim ka ardhur gjatë xhirimeve dhe ishte e gatshme të jepte këshilla apo të inkurajonte Chyna”.