Header

Bianca Censori konfirmon martesën me Kanye West

Bianca Censori ka konfirmuar se është e martuar me Kanye West, pas spekulimeve nga ndjekësit.

Çifti u martua në janar në një ceremoni private, por raportet thanë se ata nuk kishin aplikuar për një certifikatë martese. Megjithatë, Bianca ka hedhur poshtë thashethemet pasi këmbënguli se ata janë të martuar.

Një burrë i quajtur Nue postoi një TikTok të tij në një dyqan duke flirtuar me Biankën, e cila ishte e ngrohtë dhe e gëzuar, por e kundërshtoi butësisht duke i thënë: “Jam e martuar”.

Videoja mblodhi më shumë se gjysmë milioni shikime në TikTok dhe u shpërnda në Reddit, ku shikuesit e komplimentuan prirjen e saj ‘të ëmbël’, ‘të lezetshme’ dhe ‘miqësore’.

Burimet i thanë ekskluzivisht DailyMail se në janar se Kanye, 45 vjeç, mbajti një dasmë me Bianca, 28 vjeç.

Betimet e shkëmbyera në një ceremoni intime, por në atë moment thuhet se nuk kishin siguruar dokumentet e nevojshme për ta bërë martesën të ligjshme.

You may also like ...