Beyonce prezanton koleksionin e ri

Beyonce ka publikuar në Instagram fotografitë të cilat lajmërojnë bashkëpunimin e Adidas dhe brendit të saj Ivy Park

Fustani i kuq me dekolte të thellë ka tërhequr më shumë vëmendje, ndërkaq këngëtarja me të na detyron të rishqyrtojmë çdo gjë që deri tani kemi menduar për rrobat sportive.

Trikot në të cilat është shkruar emri i brendit të saj, si edhe atletet të cilat ka zgjedhur, e bëjnë këtë kombinim të plotë.

Ky koleksion do të jetë në treg nga 18 janari, por mund të blihet edhe në faqen e internetit të brendit.

View this post on Instagram

IVY PARK January 18

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on