Beyonce bën bashkë shqiptarët në Francë

Turneu i divës së muzikës, Beyonce dhe Jay Z ka bashkuar shqiptarët në Francë.

Emrat e njohur të ekranit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë shkuar ta ndjekin koncertin nën shoqërinë e Elvana Gjatës, Almeda Abazit dhe bashkëshortit të saj.

Momentin kur të gjithë janë bashkuar e ka publikuar vetë Almeda nëpërmjet një postimi në Instagram, ku shkruante: “Kanë ardh me pa dashurinë time”.

Ndërsa Ermali tregoi se në rastet e koncerteve dhe performancave të Beyonce dhe Jay Z, të gjithë bëhen fansa.