Betim Spërdhima prezanton të dashurën

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më simpatik të Portokallisë.Ai është shumë i njohur për rolet dhe batutat e tij, por shumë i tërhequr sa i përket jetës private.Sot ai ka publikuar një foto me të partneren e tij, ku duken shumë të lumtur në Serbi.“Me jetën time” shkruan aktori në dixhiturën e saj.

Përgatiti:/E.C/