Best of 2018, Dua Lipa postoi më të mirat e vitit më të bukur

Dua Lipa ka nisur të publikojë në “Instagram” sukseset e këtij viti, me një përmbledhje “best of”, me të gjitha eventet më të rëndësishme të 2018-s.

Një turne i gjatë nëpër botë, një sërë çmimesh të marra, të cilat e konfirmuan si një ndër artistet në lulëzim, e ftuar në evente prestigjioze dhe shumë më shumë akoma.

Dua mendoi t’i celebrojë 12 muajt e fundit, që i cilësoi më të bukurit e jetës së saj, duke publikuar me seri fotot më të mira të saj të vitit 2018.

Për momentin ka ndarë me fansat vetëm dy pjesë të “best of”.

Edhe 2019-ta parashikohet të jetë një vit i madh për këngëtaren me origjinë kosovare. Ka njoftuar se do të nxjerrë këngën e re “Swan Song” dhe realizimin e albumit të dytë.

View this post on Instagram

2018 recap PART2 of 4!! ????

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on