Header

Ben Affleck më në fund zbulon pse është gjithmonë i trishtuar nëpër foto!

Shumë prej fotove të tij janë bërë meme për shkak të portretit të trishtë që shpesh Ben Affleck shfaq në foto të shkrepura nga paparacët.
I ftuar në programin e Kevin Hart, bashkëshorti i Jennifer Lopez shoi kureshtjen e të gjithëve teksa foli për fytyrën aspak të lumtur në fotografi.

Në një moment gjatë intervistës, e cila është regjistruar përpara se thashethemet e divorcit të fillonin të qarkullonin rreth Benit dhe Jennifer-it ylli shpjegoi: “Unë jam gjithashtu pak i turpshëm. Gjithashtu nuk më pëlqen shumë vëmendja. Kjo është arsyeja pse njerëzit më shohin dhe ata thonë: “Pse ky tipi është gjithmonë i çmendur?” Sepse dikush ka kamerën e tij dhe ma ngul atë në fytyrë dhe unë them: “Mirë, ja ku jemi”.

Megjithatë, Affleck u shpreh se ai shqetësohet më shumë kur bëhet fjalë për fotografimin e fëmijëve të tij.

Kur bëhet fjalë për shqyrtimin publik të shprehjeve të tij të fytyrës, ylli i Good Will Hunting shtoi: “Njerëzit po projektojnë mbi mua diçka që unë nuk e ndiej fare për veten”.

What Ben Affleck refused to do in Jennifer Lopez marriage before split  rumors

 

The truth about Bennifer's public row

You may also like ...