Header

Ben Affleck doli pa unazën e martesës dhe rrjeti konfirmoi ndarjen me JLo-në

Thashethemet për lajmin se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, po shkojnë drejt divorcit, u thelluan edhe më shumë së fundmi, pasi aktori u pa pas unazës e martesës në gisht.

Aktori 51-vjeçar është parë të shtunën, në fotot e siguruara nga TMZ, duke lënë shkollën e fëmijës së tij pa mbajtur unazën e martesës.

Ishte hera e parë që Ben Affleck është parë pa unazën e tij të martesës që kur thashethemet filluan në fillim të kësaj jave.

Në fakt thashethemet forcohen edhe nga fakti se Ben prej disa javësh jeton i ndarë nga JLo, teksa nga pallati 60 milionë dollarësh që blenë vitin e kaluar, u zhvendos në një shtëpi me qira në Brentwood. Kur aktori u pa teksa merrte gruan dhe vajzën e tyre adoleshente të enjten, ai dhe Lopez mbanin ende unazat e tyre.

Është e paqartë se çfarë ndodhi në 24 orët e fundit që e shtynë Affleck të hiqte unazën e martesës, por Ben dhe Jennifer nuk u janë përgjigjur thashethemeve për divorcit.

Çifti u martua në një ceremoni spontane në Vegas dhe më vonë mbajti një martesë më formale në verën e vitit 2022.

Ben Affleck Out Without Wedding Ring, First Time Since Split from J Lo

Ben Affleck Out Without Wedding Ring, First Time Since Split from J Lo

You may also like ...