Bella Thorne pozon e zhveshur në vaskë

Aktorja dhe modelja e famshme Bella Thorne shpeshherë shfaqet me një stil ndryshe ndonjëherë në të veshur e ndonjëherë në fotot kontroverse që poston në rrjete sociale.

Këtë herë 19-vjeçarja ka postuar në profilin e saj në Twitter një foto ku shfaqet krejtësisht e zhveshur, e zhytur në ujë blu brenda një vaske. Në këtë foto duken qartë hiret e bukuroshes dhe pjesët intime që fatkeqësisht për fansat janë të censuruara.

Ngjyrat në këtë foto bien në kontrast me njëra-tjetrën duke nxjerrë në pah flokët dhe buzët e saj të kuqe.

ROZE