Bella Thorne ndez skenën, rikthehet pas 6 vitesh

Ajo njihet si një nga aktoret më të suksesshme të Hollywood por edhe një këngëtare shumë e mirë.

Bella Thorne ishte shkëputur prej shumë vitesh nga industria muzikore, por ka vendosur që të rikthehet.

Pas 6 vitesh, ylli i kinematografisë ka ndezur skenën ndërsa këndonte live.

Padyshim që gjithë fansat mezi po prisnin këtë rikthim të sajin.

“Isha shumë me fat që u ktheva në skenë për herë të parë që kur isha 14 vjeç! Falemiderit Roxy deh zemra ime që më realizuat. Kur këndon një këngë që askush nuk e ka dëgjuar kurrë më parë dhe të gjithë këndojnë në kor,”-shkruan Bella në një postim në Instagram.