Bella Thorne, hakmarret ndaj të dashurit duke publikuar foto topless

Të zemërosh Bella Thorne duket se nuk është një ide e mirë. Aktorja 20 vjeçare është hakmarrë menjëherë pasi zbuloi se i dashuri i saj, Mod Sun, mban në telefonin e tij një aplikacion për takime dashurie. Pasi publikoi një foto të telefonit të Mod, në ekranin e të cilit vinin njoftime nga aplikacioni, Bella ka postuar në Instastory-n e saj një foto ku shfaqet topless. Këngëtarja dhe reperi amerikan kanë ndarë vazhdimisht momente nga lidhja e tyre në rrjetet sociale që në tetor të vitit të kaluar.