Bella ka hequr përfundimisht dorë nga reçipetat

Ska reçipeta, asnjë problem!

Bella Hadid nuk ka fare turp që të ekspozojë format e saj as në pistën e modës dhe as në rrugët e qytetit të New York.

Modelja 20 vjeçare është fotografuar më e nxehtë se kurrë, e veshur pa reçipeta me një bluze të bardhë që i ekspozonte gjoksin.

Ylli i pasarelave dukej mjaft seksi dhe tërheqëse.