Bella Hadid pozon topless

Bella Hadid duket fenomenale teksa tregon linjat e saj trupore në një fushatë të re reklamuese të modës për “Chrome Hearts”. Modelja 21-vjeçare i është bashkuar modelit Jordan Barrett si imazhi i fushatës së re reklamuese dhe është zhveshur me të në pjesën lart për të promovuar xhinset në pjesën e poshtme.