Bella Hadid dhe Tyga në një lidhje?

Duket se shumë shpejt do të ketë lajme të reja në botën e showbizz.

Bëhet fjalë për supermodelen, Bella Hadid, e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar një video e cila ngrë dyshime për një lidhje të re në jetën e saj.

Në videon e publikuar shfaqet supermodelja në makinë duke kërcyer, ndërkohë që në sfond dëgjohet kënga ‘Temperature’ e Tyga-s dhe filtra me zemra mbi kokën e saj.

Në fakt fansat e Tyga prisnin që ai të reagonte në lidhje me ardhjen në jetë të vazjës së ish partneres së tij, Kylie Jenner, por në fakt një gjë e tillë për të duket se nuk përbën asnjë problem.