Belen Rodriguez sërish në krahët e Stefano De Martino, shijojnë bashkë pushimet

Superylli argjentinas, Belen Rodriguez, është kthyer në krahët e ish të dashurit të saj Stefano De Martino.
Kjo pasi vet dyshja kanë zbuluar marredhenien e tyre në rrjetet sociale duke mos e mbajtur më të fshehtë romancën.Pak muaj më parë Belen ishte lidhur me pilotin e njohur nga Moto GP, Andrea Ianonne, por ajo i ka dhënë fund asaj lidhje të shkurtër për t’u ribashkuar me De Martinon.
Argjentinasja dallohet për linjat e saj perfekte trupore dhe vetëm në rrjetin social Instagram ka mbi tetë milionë ndjekës