Belen Rodriguez fotografohet gjysmë e zhveshur në pishinë

Pushime në Ibiza për showgirlin Belen Rodriguez. Bukuroshja argjentinase e cila zhvillon karrierën në Itali, është fotografuar teksa qëndronte e shtrirë buzë pishinës për të marrë rreze, pa reçipeta. Ajo ka qëndruar e lirshme, duke menduar se ndodhej vetëm, por paparacët duket se gjenden kudo. Fotografët e revistës italiane “Chi” e kanë fotografuar në disa pamje ekskluzive. Belen ndodhet me pushime me familjen dhe disa miq, mes tyre edhe piloti Andrea Iannone.