Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone i japin fund lidhjes

Historia e dashurisë së Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone ka marrë fund. Bukuroshja italiane nuk ka konfirmuar ende asgjë, por ka bërë një postim në Instagram pas shkrimeve që ka lexuar në media duke i falenderuar për vëmendjen.

Moderatorja seksi dhe piloti Andrea shkuan me pushime në Ibiza për të rregulluar marrëdhënien, por nuk ia dolën.

Mediat italiane njoftojnë se miq pranë Belen kanë treguar se të dy kanë qenë dakort që lidhja të përfundojë.

Vëmendja e Belen tani do të jetë karriera dhe djali që ka me Andrean.