Bebe Rexha sfidon këngëtaret e tjera në Moskë me pritjen e saj

Këngëtarja do të marrë pjesë në festivalin më të madh muzikor që mbahet në Rusi, “Evropa Plus”.

Ajo përveç që është pritur ngrohtësisht nga fansat, Rexha është befasuar edhe nga organizatorët e festivalit.

Krijuesen e hitit “Me, Myself & I” e kanë pritur në dhomën e hotelit qindra lule të vendosur në disa buqeta.

Në këtë festival do të marrin pjesë edhe Dual Lipa dhe Arilena Ara ndërsa për  shkak  të kërcënimeve ka anuluar pjesëmarrjen Era Istrefi.