Bebe Rexha përballet me problem gjatë udhëtimit për në Shqipëri: Nuk e di sa mund të përballoj

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri ditën e sotme për të sensibilizuar njerëzit e prekur nga tërmeti dhe për të dhënë kontributin e saj. Ajo ka arritur të mbledhë rreth 100 mijë dollarë së bashku me fansat e saj.
Por mesa duket udhëtimi i saj nuk ka qenë aspak i qetë. Këngëtarja është përballur me shumë turbulenca gjatë gjithë udhëtimit dhe ndiheshe tmerrësisht e frikësuar.

“Turbulenca më e keqe që kam kaluar në një kohë të gjatë. Oh Zot. Nuk e di dhe sa mund të përballoj”, ka shkruar Bebe në “Instagram”.