Bebe Rexha feston ditëlindjen, urimi i Rita Orës

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka festuar dje 29-vjetorin e lindjes.
Ylli i muzikës pop ka pranuar shumë dhurata midis tyre ato nga vëllai i saj i vetëm Florent.
Ai i ka dhuruar unazë e lule.
Por në ditën e veçantë për Beben nuk ka munguar as urimi i mikes së sa Rita Ora.
Rita ka publikuar një foto në InstaStory ku dy këngëtaret puthen në buzë dhe shkruan: “Gëzuar ditëlindjen!”