Header

Baby G merr “propozimin” e papritur, publikon komentin e veçantë nga ndjekësi shqiptar

Ish-fermerja dhe njëkohësisht këngëtarja mjaft e njohur, Baby G ka publikuar një foto në rrjetet e saj sociale, ku një ndjekës i ka bërë komentin e veçantë.

“Të kisha martuar”, shkruan ndjekësi për këngëtaren.

Mes batutash, Baby G e ka pranuar “propozimin” e tij dhe e publikon në “Instastory” me mbishkrimin: Ku është unaza ime?

Baby G ka deklaruar gjatë eksperiencës së saj në “Ferma VIP” se nuk ka një lidhje dashurie këto kohë.

You may also like ...