Aurela Hoxha pendohet për ndërhyrjet estetike: Nuk do i bëj më kurrë

Modelja e njohur Aurela Hoxha është përfolur shumë për ndërhyrjet estetike. Por duket se ajo është penduar dhe ka hequr dorë nga mbushjet.
Në një postim në Instagram për këngën e re të Alban Ramosaj “T’kom dasht”, ku Aurela ishte modele, shumë fansat komentuan ndërhyrjet e saj.
Por Aurela i qetësoi të gjithë duke thënë se prej shumë kohësh e ka hequr mbushjen dhe nuk do i bëjë më kurrë.
“Qetësohuni njerëz të “mireee” nuk i kam bërë më, përkundrazi, prej kohësh i kam hequr mbushjen dhe s’do ti bëj kurrë meee ( ja një hall me pak për shqiptarët. A nuk duket qarte qe është filter? Apo menduat qe kam bere dhe dollarët tatu?”-shkroi ajo.