I ati merr shtetësi amerikane, Bleona: Ime më do të flejë me një qytetar amerikan

Këngëtarja Bleona Qerreti është gjithmonë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston vazhdimisht foto të sajat, ku kohët e fundit ka sjellë fotografi në retrospektivë. Mirë po, këtë herë në qendër të vëmendjes së saj kanë qenë prindërit. Ajo ka postuar një foto në Instastory, ku tregon se babai i saj, Nazmi Qerreti ka marrë shtetësinë Amerikane. Teksa bekon Amerikën, Bleona shkruan me humor se tashmë, mamaja e saj do të “flerë me një qytetar amerikan”. Teksa poston foto të ndryshme të saj, Bleona ka premtuar se deri në fund të këtij viti do të përzgjidhet dhe foto më e mirë. Virti i ardhshëm pritet të jetë akoma dhe më aktiv për bukuroshen, pasi siç ka thënë edhe ajo vetë, e presin projekte të tjera muzikore.