Arrestohet nga policia amerikane Irina Shayk

Bukuroshja Irina Shayk është “vënë në pranga” nga policia amerikane. Ky arrestim ka ardhur për shkak të përsosmërisë së saj si modele dhe kërkesave mjaft të larta që ajo ka në industrinë e modës. E për këtë, revista “Vogue” nuk ka nguruar ta bëjë modelen pjesë të saj. Fotosesioni më i ri për “Vogue” realizuar në Central Park tregon një polic amerikan duke vënë në pranga bukuroshen ruse Shayk.242