Arrestohet ish i dashuri i Heidi Klum

Vetëm disa javë para se Heidi Klum konfirmoi ndarjen e saj nga Vito Schnabel, ish-i dashuri i supermodeles është arrestuar për posedim të paligjshëm të substancave të kontrolluara, të cilat nuk janë për shitje.

Është me rëndësi të mbahet mend se Vito është ende i pafajshëm deri në momentin kur gjykata të vendosë nëse është fajtor ose jo”, thuhet në kumtesë.

Heidi Klum ka konfirmuar se ajo dhe Schnabel i kanë dhënë fund lidhjes së tyre trevjeçare.

Besoj se kjo është e rëndësishme për të marrë pak kohë për të pushuar dhe për të reflektuar”, ka thënë Klum.