Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha më të dashuruar se kurrë

Armina dhe Shkëlzen Berisha janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.Armina së bashku me partnerin e saj kanë postuar mjaftë foto sëbashku ,ku duket se kanë shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale.Në foto çiftin e shohim të përqafuar ,ndërkohë që fundjavën e kanë kaluar në qytetin e Comos në Itali .amrina_1477936202-9241180-1