Header

Ariana Grande zbulon projektin e ri muzikor

Ariana Grande do të rikthehet në muzikë me këngën e saj të ardhshme, “Yes, And?”, duke shënuar daljen e saj të parë solo në tre vjet.

Këngëtarja  hyri në Instagram të dielën për të ndarë lajmin emocionues me fansat e saj teksa bëri të ditur se projekti i saj do të publikohet më 12 janar.

Sipas People, kënga në fjalë pritet të quhet “Yes, And?”, që në shqip i bie “Po, dhe?”.

You may also like ...