Ariana Grande frymëzon me modelin e të ri të flokëve

Këngëtarja e famshme Ariana Grande po shijon suksesin e projektit të saj të ri muzikor të quajtur “God is a Woman” i publikuar vetëm pak ditë më parë.

Ariana duket se ka marrë pak kohë pushim për të shijuar suksesin e saj e ku ka më mirë sesa të bësh një ndryshim në modelin e flokëve për t’u ndjerë më energjike.

Ajo është shfaqur me flokë në ngjyrën e livandos dhe po e shijon shumë pamjen e saj të re. 24-vjeçarja ka postuar edhe një foto të kësaj pamje të re në rrjetin social Instagram ku ka treguar se këtë ndryshim e ka bërë për argëtim.

Fansat e adhurojnë këtë pamje të re të këngëtares dhe menjëherë kanë nisur ta kopjojnë.