Amber Heard puthje pasionante me një djalë misterioz

Amber Heard duket se nuk po e vuan aspak ndarjen e saj nga miliarderi Elon Musk. Ish-bashkëshortja e Johnny Depp është fotografuar teksa puthet në mes të ditës me një djalë misterioz.

Nje burim ka thënë për “Page Six” se dyshja është fotografuar në një shtëpi në Queensland. Sipas burimeve, Heard, e cila është në xhirimet e filmit të saj të ri, qëndron në këtë banesë të marrë me qera nga kompania e prodhimit të filmit.

Ky film u bë madje shkak i ndarjes së Amber dhe Musk në muajin gusht.