Alesandra Ambrosio, mahnitëse me bikini në Brazil

Ajo është veterane mes modeleve të Victoria Secret, dhe ka tronditur gjithë botën duke pozuar me të brendshme dekadën e kaluar.Alessandra Ambrosio nuk ndalet, së fundmi ka ekspozuar trupin e saj të përkryer ndërsa ka qenë në shesh xhirim për të filmuar një pjesë televizive në Rio de Janeiro , ne Brazil. Xhirimi po bëhet për TV Globo dhe supermodelja, 34 vjeç ka treguar fizikun e saj të admirueshëm, në një palë bikini të zinj.