Alanis Morissette, foto nudo nën ujë

Alanis Morissette nuk është nga ato femra që shokojnë ndjekësit e saj në Instagram, por të martën këngëtarja bëri një përjashtim dhe postoi një foto nudo nën ujë.

42-vjeçarja kishte synim që të tregonte barkun e saj të madh, ndërsa me duar kishte mbuluar gjoksin.

Kanadezja po pret fëmijën e saj të dytë me bashkëshortin Mario ‘Souleye’ Treadway, edhe ai muzikant. Çifti është martuar në vitin 2010.