Aktorja nuk njeh limite, shfaqet super seksi në moshën 47-vjeçare

Falë fizikut të saj perfekt, ajo ka arritur maja në karrierën e saj. Është fjala për Brooke Burke, e cila i ka surprizuar fansat me një foto të publikuar në “Instagram”.
Aktorja 47-vjeçare”tregoi trupin e saj muskuloz, teksa mbante të veshur vetëm një bluzë rozë.
“Më mori pak kohë për të marrë guximin për ta postuar. Kjo femër e kuruar përfaqëson shumë gjëra për mua. Dobësia, sensualiteti, besimi. Pooo, ne mund të jemi seksi dhe mund ta riformojmë turpin tonë të bukur në çdo moshë”, shkruan ajo në foto.