Header

Aktorja e njohur shkon në tapetin e kuq me shpaka me gisht

Jennifer Lawrence ishte e ftuar në Festivalin e Filmit në Kanë, në premierën e filmit të saj të ri me titull “Anatomy of a Fall”. Aktorja e njohur e cila së fundmi u bë nënë për herë të parë, bëri një paraqitje mahnitëse me një fustan ngjyrë të kuqe.

Me shapka me gisht të zeza në tapetin e kuq të Kanës, Jennifer Lawrence

Në vend që të vishte një palë këpucë me taka apo sandale, ajo zgjodhi shapka me gisht! Kamera e kapi atë teksa zbriste shkallët në Palis des Festivals me një palë shapka të zeza.

Ndoshta ajo kishte frikë nga një përsëritje e momentit të paharrueshëm në vitin 2013, kur, duke u ngjitur për të marrë Oscarin për aktoren më të mirë, ajo u pengua te shkallët dhe ra në dysheme. Dhe dy vjet më vonë ajo përsëri, u pengua dhe humbi një këpucë duke dalë nga një darkë për të festuar filmin e saj Silver Linings Playbook në Londër.

You may also like ...