Aktori ribashkohet me ish-bashkëshorten, pas 8 vitesh?!

Romanca e tyre ka qënë një ndër lidhjet më të përfolura në Hollyëood, e shoqëruar me ndarje dhe ribashkime të vazhdueshme.

Por 8 vite pasi i dhanë fund marrëdhënies së tyre, Robin ëright dhe Sean Penn duket si janë bashkuar sërish me njëri-tjetrin.

Dyshja është fotografuar teksa po largoheshin nga një udhëtim nga Neë York, ditën e martë. Ata kanë mbërritur në aeroportin e “John F Kennedy”, duke hipur në të njëjtën makinë.

Robin dhe Sean kanë dy fëmijë së bashku: Dylan 26-vjeç dhe Hopper 25-vjeç.