Header

Aktori i “Sex and the City”, baba në moshën 65-vjeçare

Ylli i filmit “Sex and the City” Chris Noth dhe bashkëshortja e tij Tara Wilson kanë mirëpritur djalin e tyre të dytë. Në një postim të ëmbël në Instagram, aktori, 65-vjeçar, publikoi të martën në mbrëmje një foto të foshnjës së porsalindur të veshur me një kapelë dhe të mbuluar me batanije nga spitali. Ylli i ekranit Chris, i cili ka dhe një djalë tjetër Orion Christopher, 12 vjeç, me partneren e tij afatgjatë, 37 vjeç, zbuloi se çifti e ka pagëzuar vogëlushin e tyre me emrin Keats, si poeti anglez John Keats.

You may also like ...