Header

Aktorët e ‘La Casa De Papel’ janë të lidhur

Aktori i seriali të famshëm spanjoll “La Casa De Papel” i quajtur “Denver” është në një lidhje dashurie me një nga pengjet që morën në tek Shtëpia e Letrës në sezonin e parë.

Jaime Lorente është lidhur me kolegen e tij Maria Pedraza e njohur si Alison Parker në serial që në vitin 2018.

Jaime, 28, dhe Maria, 24 vjeç, luajnë bashkë edhe në një serial tjetër hit të Netflix, “Elite”, i cili flet për jetën e studentëve në një shkollë të mesme elitare.

Kohët e fundit janë postuar disa foto të tyre, të cilat janë realizuar në fillim të këtij muaji. Jaime dhe Maria janë parë në ballkonin e banesës së tyre ndërsa brohorisnin për punonjësit e kujdesit shëndetësor në Madrid, Spanjë.

You may also like ...