Aksidentohet vajza e ish-futbollistit të famshëm

Momente frike dhe ankthi për ish-futbollistin, Andrea Pirlo. Vajza e tij 13-vjeçare u përplas nga një makinë në qendër të Torinos.Vajza u dërgua me urgjencë në spital, por fatmirësisht e mitura kishte pësuar vetëm disa dëmtime të lehta, pa rrezikuar jetën. Ngjarja ndodhi teksa vogëlushja ishte duke kaluar rrugën.