Aksidentohet në Tiranë futbollisti i njohur

Një makinë është përplasur me një motor picash në afërsi të ‘Librit Univeristar’.

Nga të dhënat e para mësohet se motoristi është rrëzuar në tokë, duke u plagosur.

Bëhet e ditur se makina e tipit ‘Audi A6’ i përket futbollistit kroat që luan me Kukësin, Pero Pejiç.
Menjëherë Pejiç është transportuar për në spital, për të marrë ndihmën e parë, por raportohet se nuk është asgjë serioze.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.