Aksidentohet Dua Lipa, përplaset me makinë

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka pësuar një aksident dhe këtë e bëri të ditur babai i saj, Dukagjini me anë të një postimi në “Twitter”. “Babi, sapo e aksidentova veturën”, ka shkruar Lipa në rrjetin social, ku ka vendosur edhe ikona duke qeshur. Asgjë nuk është serioze dhe Dua nuk ka pësuar asnjë lëndim.