Ajo është 40 vjeçare dhe tashmë beqare

Ajo i dha fund lidhjes 10 vjeçare me Joshua Jackson këtë korrik, ndërsa fundjavën që lamë pas, Diane Kruger i ka treguar ish-të dashurit të saj se çfarë ai ka humbur.
Ajo është 40-vjeçe dhe në Majami ka treguar se vitet janë thjesht numra.
Aktorja Diane Kruger mbante veshur rroba banjo të kuqe, të cilat i tregonin më së miri linjat e saj. Diane, tashmë është 40-vjeçe dhe është vetëm…