Adriano vazhdon të shënojë “gola” në “Instagram”

Adriano gjithë jetën e tij ka qenë në vëmendjen për polemikat jashtë fushës së futbollit, edhe pse aftësitë e tij ka patur mundësi t’i tregojë më së miri kur ishte pjesë e Interit. Dhe në fakt me zikaltrit ka jetuar vitet më të mira të karrierës së tij të shkurtër si futbollist, duke marrë edhe emërtimin ‘Perandor’.

Ish-sulmuesi i Interit ka hyrë në histori edhe për pasionin e tij të madh për femrat e bukura, të fundit e ka postuar edhe në rrjetet sociale.

Ashtu si edhe herë të tjera ai fotot i tregon nga ‘fusha e betejës’, në krevat…