Adele refuzon këngën e Sias

Adele ka refuzuar të publikojë një këngë për të cilën kishte punuar me Sian për albumin e saj. 39-vjeçarja është shprehur se shumë këngë të albumit “This Is Acting” ishin shkruar për artistë të tjerë, por për një arsye ose tjetrën janë refuzuar dhe ajo ka vendosur ti mbajë për vete. Sia tashmë po përgatitet ta këndojë këngën “Alive” e vetme për albumin e saj të shtatë.