Header

A do të vazhdojë “Mission Impossible”? Përgjigjet Tom Cruise

Superylli 60-vjeçar i Hollivudit ishte në Londër për premierën e filmit të tij Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One dhe, siç pritej, ai u pyet nga një gazetar nëse filmat pritet të vazhdojnë pas Dead Reckoning Part Two, i cili do të shfaqet në kinema në verën e vitit 2024.

Tom Cruise nuk i dha një përgjigje të prerë gazetarit të ET, i cili e pyeti troç nëse do të luajë Ethan Hunt edhe shumë më gjatë. Në veçanti, ai tha se “Nuk mund të përgjigjem tani. Dua ta shijoj këtë moment, Pjesa 1 dhe Pjesa 2. Është një aventurë e mrekullueshme për të gjithë dhe mezi pres ta shoh“. Aktori, i cili xhiron vetë të gjitha skenat e rrezikshme u shpreh se dëshiron të tregojë edhe histori të tjera në ekran dhe mendojmë se këtë ka ndërmend të bëjë, të paktën për aq kohë sa mund të durojë fizikisht. Në çdo rast, askush nuk mund ta dijë nëse dhe kur do të shkruhet fundi në një seri të tillë filmash, pasi gjithçka fillon dhe mbaron me publikun dhe sa i lumtur mbetet ai.

Aktori aktualisht është duke promovuar filmin e 7-të radhazi Mission Impossible, me regji të Christopher McQuarrie, në mbarë botën. Partneriteti i tyre filloi shumë vite më parë dhe duket se po shkon mirë, kështu që ne nuk shohim asnjë arsye pse ata do të donin të ndalonin së krijuari hite të mëdha në arkë.

Së fundmi në Romë ka qenë edhe Tom Cruise, sërish për promovimin e filmit, ku me rastin e pyetjes së një gazetari ka komentuar miqësinë e tij personale me Janet Jackson, një nga fansat më të mëdhenj të së cilës. A ndodh anasjelltas? E vërteta është se ne do të donim të dinim nëse Janet është një fanse e filmave Mission Impossible po aq sa ne

You may also like ...