Header

Kylie blen rezidencën 36,5 milionë dollarëshe

Në një kohë kur bota gjendet ngushtë, sa u takon të ardhurave, Kylie Jenner sapo bëri të sajën rezidencën 36,5 milionë dollarëshe, Holmby Hills.

Duket se miliarderja 22-vjecarre ka në plan të zhvendoset në një nga plazhet më joshëse të Los Angeles-it. Saktësisht 19,250 metra katrorë, shtëpia e re e Jenner-it mund të cilësohet më së miri si “një strehëz gjigante”.

Nëna e re, për dy vite me radhë kryeson listën e Forbes të miliarderëve të rinj, që gjithçka e kanë ngritur vetë. Me shtatë dhoma gjumi dhe 14 tualete, shtëpia e yllit të Kardashian-it ka vend për të gjithë familjen.

You may also like ...