8 muaj pas lindjes së djalit, supermodelja i rikthehet pasarelës së “Victoria’s Secret”

Ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë në fillim të muajit tetor dhe 8 muaj më vonë ylli i Afrikës Jugore, Candice Swanepoel i është rikthyer modelimit për “Victoria’s Secret”.

Engjëlli 28-vjeç është paraqitur në një video bardhë e zi të postuar në Instagram nga firma e famshme e të brendshme, me mbishkrimin: “Ajo është rikthyer”.

Bukuroshja bjonde shihej e veshur me një palë të brendshme trup, të cilat tregonin fizikun e saj të mrekullueshëm.

ROZE