7-vjeçari shqiptar mahnit jurinë e “Belgium’s Got Talent” (Video)

Është vetëm 7 vjeç, por ka lënë me gojëhapur jurinë e “Belgium’s Got Talent”. Rrezar Berisha, vogëlushi nga Kosova ka kaluar në fazën tjetër të “Belgium’s Got Talent”. Ai ka konkurruar në këtë emision në kategorinë “beatbox”.

-Përshëndetje! Kush je ti?
-Unë jam Rrezari…
Rrezar sa vjeç je?
-Unë jam 7 vjeç…
-Çfarë do bësh për ne?
-Une do bëj beatbox.
-Uau, prej sa kohësh bën beatbox?
– Me thënë të vërtetën e kam nisur kur kam qenë 4 vjeç…
-Domethënë ke 3 vjet që e ushtron? Tani merre mikrofonin dhe… Zonja edhe zotërinj a jeni gati të shikoni Rrezarin?

 

https://www.youtube.com/watch?v=XNKc-qf1ho0